★★★★★
Відмінне обслуговування та чудові спеціалісти. Дуже комфортно навіть для людей похилого віку, також хотілося б відмітити чистоту приміщень та відсутність сторонніх запахів, нема асоціації з поліклініками, за що окремий респект!
Реальні відгуки від людей, які довірили свою діагностику нашому центру. Ми цінуємо кожен відгук та постійно працюємо над покращенням сервісу.
Відмінне обслуговування та чудові спеціалісти. Дуже комфортно навіть для людей похилого віку, також хотілося б відмітити чистоту приміщень та відсутність сторонніх запахів, нема асоціації з поліклініками, за що окремий респект!
Дуже привітний персонал) Все дуже добре, дуже було страшно але персонал заспокоїв і я спокійно зробила МРТ.
Добрий день. У центрі працюють професіонали на високоякісному обладнанні. Опис результатів детальний та точний! Рекомендую!
Проходила КТ трьох зон з контрастуванням, то можу сказати, що в цій клініці працюють професіонали. Починаючи від ресепшину, медсестер, все чітко та злагоджено. Мені є з чим порівняти і вени в мене далеко не прості, але все пройшло швидко та легко. Дякую вам! Процвітання Вашому центру!
Медичний діагностичний центр з сучасним обладнанням, досвідченими фахівцями. До речі, засновник центру Маріо Таха — це відомий всім лікарям України радіолог. Дякую за співпрацю! Дякую за повноцінні та якісні діагностичні відповіді на клінічні питання.
Чудовий діагностичний центр! Сучасне обладнання, привітний та професійний персонал. Все пройшло швидко та комфортно. Рекомендую!
Залиште свій відгук або прочитайте інші на Google Maps
Дивитися всі відгуки в Google Maps →